При якому значенні х різниця виразів 2х і 4(х +4) дорівнює 2х-3?


Ответы на вопрос

Отвечает Качан Діана.

Пошаговое объяснение:

2x - 4(x + 4) = 2x - 3

2x - 4x - 16  - 2x + 3 = 0

 - 4x - 13 = 0

4x =  - 13

x =  - 3.25