Дайте відповідь на запитання СРОЧНО Позначте всі правильні, на вашу думку, корені рівняння Х2+Х

-12=0

Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Сергей.

Ответ:

2x+x-12=0

3x=12

x=12÷3

x=4

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

2х+х-12=0

3х=12

х=12:3

х=4