Сума двох чисел дорівнює 114,8, причому другий доданок становить 40 % від першого. Знайди ці числа.

Срочноооо до 20:00, 26 квітня, будь ласка допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Пашукевич Антон.

Ответ:

82 и 32.8

Пошаговое объяснение:

Первое число = x

Второе число = 40/100 * x = 0.4x

Составим уравнение:

x + 0.4x = 114.8

1.4x = 114.8

x = 114.8 / 1.4 = 82

82 * 0.4 = 32.8