Знайдіть суму коренів рівнянь 8 – 3,7х = 1,3х + 12 і 4х – 5,2 = 5(х – 1,2).


Ответы на вопрос

Отвечает Старовойтов Ваня.

Розв'яжемо ці рівняння:

8 – 3,7х = 1,3х + 12

1.3х + 3.7х = 8 - 12

5х = 4

х = 4/5

4х – 5,2 = 5(х – 1,2)

4х - 5.2 = 5х - 6

5х - 4х = 6 - 5.2

х = 0.8 = 4/5

Сума коренів дорівнює 4/5 + 4/5 = 8/5

Отвечает Киселёва Тая.

1) 8 - 3,7х = 1,3х + 12;

1,3х + 3,7 = 8 - 12;

5х = 4;

х = 4/5;

2) 4х - 5,2 = 5(х - 1,2);

4х - 5,2 = 5х - 6;

5х - 4х = 6 - 5,2;

х = 0,8 (4/5)

Сума: 4/5+4/5 = 8/5(1 3/5)