7х+3=30-2х Потрібно на дві колонки тема властивості рівняння доданки модна переносити правило

така тема 6 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

7х+3=30-2х

7х+2х=30-3

9х=27

х=27:9

х=3

Ответ: х=3