Катер проплив 73,5 км за течією річки і 90,3 км проти течії. Скільки часу на це витратив катер,

якщо його власна швидкість - 27,6 км/год, а швидкість течії - 1,8 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

По течению 27,6 +1,8 = 29,4 км/час

Время: 73,5/29,4 = 2,5 ч

Против течения 27,6 - 1,8 = 25,8 км/час

Время: 90,3/25,8 = 3,5 ч

Всего 2,5+3,5 = 6 часов