Ширина прямокутника дорівнює 13 см. Це становить 1/5 його довжини. Обчисли периметр цього

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Дина.

Ответ:

156см, 845см²

Пошаговое объяснение:

1) 13 : 1/5 = 13 * 5/1 = 65/1 = 65 (см) - длина прямоугольника

2) 2 * (13 + 65) = 2 * 78 = 156 (см) - периметр прямоугольника

3) 13 * 65 = 845 (см²) - площадь прямоугольника