На фабриці потрібно пошити 60 суконь. Перша майстриня може виконати це завдання за 30 днів. За

скільки днів зможе виконати це завдання друга майстриня, якщо за день вона шие на одну сукню більше, ніж перша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зарубин Валентин.

Ответ:

за 20 днів

Пошаговое объяснение:

60/30=2

2+1=3

60/3=20

Відповідь:за 20 днів