На фабриці потрібно пошити 60 суконь.Одна майстриня може виконати це завдання за 20 днів.За скількі

днів зможе виконати це завдання друга майстриня,якщо за день вона шиє на одну сукню більше,ніж перша майстриня?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Настя.
1) 60: 20=3 (сук) -за день може пошити 1майст.
2) 3+1=4(сук) -за день шиє 2 майст. 
3) 60:4 = 15 днів 
відп. : Друга майстриня виконає це завдання за 15 днів

Отвечает Пышка Алёна.
60:20=3 сук в день - шиє 1 майтр
3+1=4 сук в день - шиє 2 майстр
60:4=15 днів 
від - за 15 днів