(Срочноооооо)Знайдіть суму чотирьох перших членів геометричної прогресії, якщо її перший b = 5, а

знаменник q = 2. член​

Ответы на вопрос

Отвечает Закутинській Петро.

Ответ:

75

Пошаговое объяснение:

S 1 = 5

S 2 = 5*2 = 10

S 3 = 10*2 = 20

S 4 = 20*2 = 40

Сумма = 5+10+20+40 = 75

Отвечает Базина Софья.

Ответ:

S4=75

Пошаговое объяснение:решение внизу