Задача На першій книжній полиці стояло в 1,5 раза більше книжок , ніж на другій. Після того як з

першої полиці на другу переставили 4 книжки, книжок на полицях стало порівну. Скільки книжок стало на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Новожилова Аполлинария.

Ответ:

24 книги, 16 книг

Пошаговое объяснение:

на второй стояло х книжек, а на первой 1.5х, отсюда уравнение.

1.5х-4=х+4

0.5х=8

х=8/0.5

х=16

на второй полке стояло 16 книг, а на первой 1.5*16=24/ книги/