Розвяжіть задачу складанням рівняння: Різниця двох чисел дорівнює а одне з них у 4 раза більше за

інше. Знайдіть ці числа. допоможіть пж:(​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Илья.

Ответ:

х - одночисло

у - другое число

составим систему уравнений:

{х-у=3/5 и х = 4у

Подставим впервое уравнение вместо х

4у-у=3/5; 3у= 3/5; у=3/5:3; у=3/5•1/3=1/5

х=4•1/5; х=4/5;

Ответ:одночисло 4/5, другое 1/5