Віктор прочитав 2\3 книжки. скільки сторінок у книзі якщо Віктор прочитав 48 сторінок


Ответы на вопрос

Отвечает Лесин Богдан.

Ответ:

48÷2/3=48•3/2=144/2=72

відповідь: 72 сторінки