Запиши звичайний дріб у вигляді десяткового і виконай ділення 7,2:3/5


Ответы на вопрос

Отвечает Баран Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7.2=7 1/5

7 1/5= 36/5

36/5:3/5= 36/5*5/3= 12