Периметр трикутника дорівнює 40,6 дм. Довжина першої сторони в 2,8 рази менша за довжину другої

сторони та стоновить 50% довжини третьої сторони. Знайдіть сторони трикутника. ( допоможіть)

Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай перша сторона дорівнює х дм, тоді друга дорівнює 2,8 х дм, а третя - х/ 0,5 дм. Знаючи, що периметр трикутника дорівнює 40,6 дм, складаємо рівняння:

х + 2,8 х + (х/0,5)= 40,6

3,8х + ( х/0,5) = 40,6

1,9х + х = 20,3

2,9х = 20,3

х= 20,3 : 2,9

х = 7 дм перша сторона

2,8х = 2,8 * 7 = 19,6 дм друга сторона

х/ 0,5 = 7 : 0,5= 14 см третя сторона

Отвечает Грабовский Никита.

Пошаговое объяснение:

50% = 50 : 100 = 0,5

1 сторона = 0,5х дм

2 сторона = 0,5х * 2,8 = 1,4х дм

3 сторона = х дм

Р∆ = 40,6 дм

0,5х + 1,4х + х = 40,6

2,9х = 40,6

х = 40,6 : 2,9

х = 14

1 сторона = (0,5х) = 0,5 * 14 = 7 дм

2 сторона = (1,4х) = 1,4 * 14 = 19,6 дм

3 сторона = (х) = 14 дм

Р∆ = 7 + 19,6 + 14 = 40,6 дм