ҮЙ ТАПСЫРМАСЫ 9 Есепті әртүрлі тәсілмен шығар. Ғарыш агенттігі «ғарыш ауылшаруашылығымен»

айналысуға шешім қабылдады. Ғалымдар ғарыш жағдайының өсімдіктер- ге тигізетін әсерін зерттей бастады. Арнайы жылыжайға 900 өсімдік отырғызылды. Оның 630-ы — көгөністер, ал қалғанда- ры – дәнді дақылдар. Көгөністерді әр сөреге 35 данадан, ал Дәнді дақылдарды 30 данадан орналастырды. Барлығы қанша сөре қажет болды? - ОЙЛАСТЫР ОЙЫҢМЕН БӨЛІС ҰСЫН даю 60 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Борзикова Дарья.

Ответ:

900-630=270(дәнді дақылдар)

630÷35=18

270÷30=9

18+9=27

Пошаговое объяснение:

Жауабы:27 сөре қажет болды