До першої бібліотеки завезли 588 книжок, до другої у 7 разів менше, а до третьої на 133 книги

більше, ніж до другої. Скільки всього книг завезли до бібліотек?

Ответы на вопрос

Отвечает Вечеркова Полина.

Ответ:

889 книг

Пошаговое объяснение:

в вторую библиотеку привезли 588/7=84/книги/, а в третью 84+133=217/книг/

всего книг завезли 588+84+217=889/книг/