(8x-3)-(10+6)=9 знайти корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Астахин Глеб.

Пошаговое объяснение:

8х-3-10-6=9

8х=9+10+6+3

8х=28

х=28/8

х=7/2 или 3 цілих 1/2(0.5)