на відрізку МN завдовжки 23 см позначили точки А і В так, що АМ=16 см, ВN= 13 см, чому дорівнює

довжина відрізка АВ

Ответы на вопрос

Отвечает Костерин Евгений.

Ответ:

АN=МN-АМ=23-16=7(см)

АВ=ВN-АN=13-7=6(см)

Відповідь: АВ=6(см)

Пошаговое объяснение: