На відрізку КМ завдовжки 34см позначили точки А і В так,що КА=21см,ВМ=18см. Чому дорівнює довжина

відрізка АВ? Буду дуже вдячна!

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяк Максим.
(KA+BM)-КМ= (21+18)-34=39-34=5