Складіть рівняння дотичної до графіка функції f(x) = -x3 – 2x2 - 3x + 4 у точці х0 = 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Демышева Даша.

Ответ:

Уравнение касательной: у = -23х+28

Пошаговое объяснение:

f(x) = -x³-2x²-3x+4

Формула касательной:

y = f(x0)+f'(x0)*(x-x0)

Производная функции:

f'(x) = -3x²-4x-3

Уравнение:

у = -2³-2*2²-3*2+4+(-3*2²-4*2-3)(х-2)

у = -8-8-6+4+(-12-8-3)(х-2)

у = -18+(-23)(х-2)

у = -18-23х+46

у = -23х+28