Каштани становили 7/5 дерев що росли в парку, клени -45% остачі а берези -решту 88 дерев. Скільки

всього дерев росло в парку?

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Карина.

Ответ:

1) 100% - 45% = 55% - від остачі становлять берези

2) 88*100/55=160 (д.) - берез і кленів разом

3) 1 - 7/15 = 8/15 - становлять берези і клени

4) 160*15/8=300 (д.) - всього

Відповідь. 300 дерев.