Берези становили 30% усіх дерев, що росли в парку, каштани – 55% залишку, а клени – решту 63

дерева. Скільки всього дерев росло в парку?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Максим.
100-55=45%=0.45
63/0.45=140 каштаны и клены
100-30=70%=0.7
140*0.7=200 деревьев всего
63 дерева — 100%-(30%+55%)=15%
100%=63:15*100=420 деревьев.
Ответ: 420 деревьев.