4. З міст А і В , відстань між якими 110 км, одночасно назустріч один одному виїхали два

велосипедисти. Швидкість одного з них 15 км/год, а іншого - на 3 км/год менша. Чи зустрінуться велосипедисти через 4 год. ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Байбородов Денис.

Ответ:

велосипедисти не зустрінуться через 4 год

Пошаговое объяснение:

1) 15-3=12 км/год швидкість іншого велосипедиста

2) 15*4=60 км проїде велосипедист за 4 год

3) 12*4=48 км проїде інший велосипедист за 4 год

4)60+48=108 км

відповідь: велосипедисти не зустрінуться через 4 год

надеюсь правильно