За три дні туристи пройшли 76 км. За другий день вони пройшли на 6 км більше, ніж за перший, а за

третій – на 8 км менше, ніж за другий. Скільки кілометрів проходили туристи кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Приходкин Саша.

Ответ:

( x - 6 ) + x + ( x - 8 ) = 76

3x = 76 + 14

x = 90 : 3

x = 30 ( км ) за второй день

30 - 6 = 24 ( км ) за первый день

30 - 8 = 22 ( км ) за третий день

Ответ 24 км ; 30 км ; 22 км

Пошаговое объяснение: