кілограм цукерок коштує 120 грн, а кілограм печива - у 3 рази дешевше, від цукерок. скільки

кілограм печива можно купити за 200 грн . ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

120÷3= 40(грн)- коштує один кілограм

200÷40=5(кг)

відповідь: 5 кілограм

Отвечает Айтжанов Адилет.
120:3=40 (грн) один кг печива
200:40=5 (кг) печива можна купити на 200грн