Банк виплачує 7% річних. Вкладник поклав до банку 30 000 грн. Яка сума буде у нього на рахунку

через рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Nick Payal.

Відповідь:

32100грн.

Покрокове пояснення:

30000=100%

х=7%

х=30000*7/100=2100=7%

30000+2100=32100=107%