Розв'язати з поясненням 2(х-3)=5х


Ответы на вопрос

Отвечает Базилюк Альоша.

Відповідь:

2(х-3)=5х

2х-6=5х

2х-5х=6

-3х=6

х=6:(-3)

х=-2

Покрокове пояснення:

Спочатку розкриємо дужки, для цього 2 множимо на Х і 3=вийде 2х і 6

Потім переносимо невідомі (тобто з іксами) вліво, відомі вправо

Далі обраховуємо, і розвязуємо

Отвечает Хорохорина Ксюша.

Ответ:

Розкриваємо дужки

2х-6=5х

переносимо все що з іксами в ліву частину а що без в праву

2х-5х=6

-3х=6

розв'язуємо просте рівняння

х=-2

Пошаговое объяснение: