Площа прямокутника дорівнює 60см² а ширина 6см.Знайди довжину і периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Буглов Никита.

Пошаговое объяснение:

a=ширина b=довжина S=площа P=периметр

S=ab

S=6b=60cm2

B=60/6=10

P=2(a+ В)

P=2(6+10)=2*16=32