Допоможіть виконати«площа прямокутника дорівнює 60см² , а ширина ---6см. Знайди довжину й

периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Слинько Вова.

Ответ:

Дано: a= S:b

а=60:6=10(cм)

(прямокутник)ABCD. P=a*2+b*2

S=60см² P= 10*2 + 6*2=32(см)

b=6см

P,a-?

Отвечает Дейкун Никита.
Ттттттьлтвллалалаьлала