Знайдіть сторони рівностороннього трикутника, якщо його периметр дорівнює 30 см, и.


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Максим.

Ответ:

30 : 3 = 10

Пошаговое объяснение:

Оскільки у рівностороннього трикутника усі сторони рівні, вони = Р:3 (кількість сторін)

Отвечает Харисов Ансар.

Ответ:

Нехай основа х см, тоді бічна сторона 3х см. Маємо: P=x+3x+3x=84; 7x=84; x=12 см, тоді бічна сторона 3*12=36 см.

Відповідь: 36, 36 і 12 см.Нехай основа х см, тоді бічна сторона 3х см. Маємо: P=x+3x+3x=84; 7x=84; x=12 см, тоді бічна сторона 3*12=36 см.

Відповідь: 36, 36 і 12 см.

Пошаговое объяснение: