Автомобіль їхав 2 години зі швидкістю 46,25 кілометрів за годину і 3 години зі швидкістю 52,5

кілометрів за годину знайдіть середню швидкість автомобіля протягом усього шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

50 км/ч

Пошаговое объяснение:

1. 46,25 • 2 = 92,5 (км) пройдено за первые два часа

2. 52,5 • 3 = 157,5 (км) пройдено за последние три часа

3. 92,5 + 157,5 = 250 (км) - весь путь

4. 2 + 3 = 5 (ч) - всё затраченное время

5. 250 : 5 = 50 (км/ч) - средняя скорость автомобиля.