Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 62,6 км за годину і 2 години зі швидкістю 65 км за годину .

Знайдіть середню швидкість автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Данюков Миша.
3*62,6=187,8 км проїхав за 3 години
2*65=130 км проїхав за 2 години
187,8+130=317,8 км весь шлях
3+2=5 год на весь шлях
317,8:5=63,56 км/год середня швидкість
=====================