Магазин продав 27кг апельсинів і 14кг мандаринів на суму 2086грн. Скільки коштує 1кг

мандаринів,якщо 7кг апельсинів коштує 42грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Зуевская Екатерина.

42:7=6(грн)

27х6=162(грн)

2086-162=1924(грн)

1924:14=131(грн)

Коштує 1 кг 131 грн

Отвечает Константинопольский Деметрий.

Відповідь:

1

кг 131грнПокрокове пояснення: