Різниця двох чисел дорівнює 4,4. Знайдіть ці числа, якщо їх сума дорівнює 6,6.


Ответы на вопрос

Отвечает Канаева Катя.

Ответ:

х=5.5. у=1.1

Пошаговое объяснение:

перше число-х

друге число - у

х-у=4.4

х+у=6.6

тепер сумуємо перше і друге рівняння

х-у+х+у=4.4+6.6

2х=11

х=5.5

тепер шукаємо у (підставляємо його перше в рівняння)

5.5-у=4.4

-у=4.4-5.5

у=1.1