На першій ділянці посадили 4 кущі смородини більше ніж на другій Скільки кущів смородини посадили

на кожній ділянці якщо на двох ділянках разом було посаджено 48 кущів

Ответы на вопрос

Отвечает Костюков Дима.

Ответ:

Нехай на другій ділянці посадили x кущів смородини, а на першій x+4.

х+х+4=48

2х+4=48

2х=48-4

2х=44

х=44÷2

х=22-смородини на другій ділянці

22+4=26-смородини на першій ділянці