Ширина прямокутного паралелепіпета дорівнює 1,4м ,що стоновить 7/15 його довжини,а висота 90

процентів довжини обчисліть об'єм паралелепіпета

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Вадим.

Ответ:

666.54

Пошаговое объяснение:

1) 1,4:7=0.2(м)—1/15;
2)0.2×15=23(м)— довжина;
3)23×0,01=0,23(м)—1%;
4)0.23×90= 20.7(м)—висота

5) 20.7×23×1.4=666.54