ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 2 1 3 см що становить 7\9 його довжини, а висота в 1

1\2 менша від довжини. обчисліть обєм прямокутного аралелипіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Саиткаримов Алишер.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 1/3: 7/9 = 7/3 * 9/7 = 3 см довжина

3 : 1 1/2 = 3 : 3/2 = 3 * 2/3 = 2 см висота

Об*єм дорівнює:

2 1/3 * 3 * 2 = 7/3 * 6 = 14 см³