Ширина прямокутного паралелепіпіда дорівнює 5,4см, що дорівнює його довжини,а висота становить 32%

довжини. Обчисліть об'єм паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Пийтер Ілля.
Длина = 5,4 см

высота = 5,4 * 0,32 = 1,728 см

V = a*b*c = 5,4 * 5,4 * 1,728 = 50.38848 (см³)

Ответ: 50.38848 см³