Розв'язати рівняння 15-І2х+7І=8


Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.
Ответ:
- 7; 0.
Пошаговое объяснение:
15 - І2х+7І = 8
l2x + 7l = 15 - 8
l2x + 7l = 7
2x + 7 = 7 или 2x + 7 = - 7
1) 2x + 7 = 7
2х = 7 - 7
2х = 0
х = 0;
2) 2x + 7 = - 7
2х = - 7 - 7
2х = - 14
х = - 14 : 2
х = - 7
Ответ: -7; 0.