Зібрали 2 т 400 кг винограду. Скільки літрів соку отримають з нього, якщо з кожних 100 кг вино-

граду виробляють 50 л соку?

Ответы на вопрос

Отвечает Царев Женя.

Відповідь:

1200 літрів соку

Покрокове пояснення:

Початкова маса винограду - 2400 кг.

Складаємо пропорцію - 50/100 = x/2400

Знаходимо х - 2400*50/100 = 1200.

Отвечает Рубинский Денис.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

100 кг = 50 сока = 2 кг = 1 литр 100/50 = 2 кг
2400 кг / 2 = 1200 литров?