Зібрали 2 т 400 кг винограду. Скільки літрів соку отримають з цього винограду, якщо з кожних 100 кг

винограду виробляють 50 л соку?

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Иван.
2т 400кг - это 2400кг
1) 2400:100=24 (раз) по 100кг в 2400кг
2) 50*24=1200 (л) сока
Ответ: 1200л