у магазині продали 52 кг огірків ,та 38 кг помідорів.Помідорів продали третину усіх овочів.Скільки

кг помідорів продали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пахолкова Карина.

Ответ:

30кг помідорів.

Пошаговое объяснение:

Огірків: 52кг

Помідорів: 38кг

Розв'язок:

1. 52+38= 90(кг) - овочів разом.

2. 90:3=30(кг) - продали помідорів.

Відповідь: 30кг помідорів.