Вирішіть за допомогою рівняння Від якого числа треба відняти 9,4, щоб добуток отриманої різниці

та числа 0,5 дорівнював 0,12?

Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Надежда.

Ответ: x=9,64

Пошаговое объяснение:

Складаємо рівняння:

(х-9,4)*0,5=0,12

(х-9,4)=0,12:0,5

(х-9,4)=0,24

х=0,24+9,4

x=9,64

МОЖНА НАЙКРАЩУ ВІДПОВІДЬ? ⁰∪⁰