Розв'яжи задачу. У магазин привезли 4 ящиків бананів по 9 кг у кожному,а лимонів у 6 разів менше

ніж бананів.Скільки всього кг фруктів привезли у магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Зима Дмитрий.

Ответ:

42кг

Пошаговое объяснение:

1)4×9=36(кг)-банани

2)36÷6=6(кг)-лимони

3)36+6=42(кг)

Ответ: 42кг фруктів привезли в магазин.