Знайти число якщо його 38%дорівнює добутку числу 4,2і 1,9


Ответы на вопрос

Отвечает Катанаева Александра.

Ответ:

4,2 * 1,9 = 7,98

складемо пропорцію:

 \frac{38}{7.98}  =  \frac{100}{x}

x = \frac{7.98*100}{38}

x =  \frac{798}{38}

x = 21

невідоме число дорівнює 21