Лимони важать 36 кг, а горіхи становлять 8/9 від ваги лимонів. Яка вага горіхів?​ Срочно у меня

Контрольна робота

Ответы на вопрос

Отвечает Тасимова Азалия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

36 * 8/9 = 36 : 9 * 8 = 32 кг вага горіхів

Отвечает Пряник Ваня.

Відповідь:

1)36/9=4(к

2)4*8=32(

Відповідь:32 кг

Покрокове пояснення: