Шлях від Житомира до рівного становить близько 190 км. Автомобіліст планував за першу годину

проїхати 80 км цього шляху але проїхав на 3/10 більше чи подолав він за цю годину половину шляху ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вознюк Юля.

Покрокове пояснення:

Шлях від Житомира до Рівного становить близько 190 км.     ⇒

Половина шляху від Житомира до рівного становить:

                                            ≈190:2≈95 (км).

Автомобіліст  за першу годину проїхав:

\displaystyle\\80+80*\frac{3}{10} =80+\frac{80*3}{10} =80+8*3=80+24=104\  (km).

                                            104 км>95 км.     ⇒

Відповідь:  автомобіліст подолав за цю годину половину шляху.