3. Діаметр кола 8 см. Знайти довжину кола.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Женя.

Відповідь:

Довжина кола дорівнює 8π см і приблизно дорівнює 25,12см.

Покрокове пояснення:

Дано:

d = 8 см

Знайти: С

Розв'язок:

Довжину кола можна обчислити за формулою:

C = 2πR

Ми знаємо, що діаметр - це два радіуси. Тому можемо знайтир радіус кола:

d = 2R  ⇔  R = d / 2
R = 8 / 2 = 4 (см)

Так як пі - ірраціональне число, можемо отримати рішення у двух виглядах:

С = 2 * 4  * π = 8π (см)       С ≈ 2 * 4 см * 3,14 ≈ 25,12 (см)

Відповідь: 8π см (25,12 см).

Отвечает Перец Ксения.

Ответ:

8π см

Пошаговое объяснение:

используем формулу

l=dπ

l=8π см