Кілька учнів пішли з ліцею та кілька прийшли. У результаті кількість учнів зменшилася на 10%, а

частина хлопчиків в ліцеї збільшилася з 50% до 55%. Збільшилася чи зменшилася кількість хлопчиків? перевод : Несколько учеников ушли из лицея и несколько пришли. В результате количество учащихся уменьшилось на 10%, а часть мальчиков в лицее увеличилось с 50% до 55%. Увеличилось или уменьшилось количество мальчиков? Даю 100 баллов !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксюша.

Відповідь:

Кількість хлопчиків в ліцеї зменшилась.

Покрокове пояснення:

Припустимо, що на початку кількість учнів дорівнювала Х. Таким чином в результаті того, що кілька учнів пішли з ліцею та кілька прийшли, кількість учнів зменшилася на 10% і стала дорівнювати: ( 100 - 10 ) / 100 × Х = 0,9Х.

С початку кількість хлопчиків в ліцеї дорівнювала 50%, тобто: ( 50 / 100 ) × Х = 0,5Х.

Після зміни кількості учнів кількість хлопчиків в ліцеї стала дорівнювати 55%, тобто: ( 55 / 100 ) × 0,9Х = 0,495Х.

Відповідно було 0,5Х, а стало 0,495Х, таким чином кількість хлопчиків в ліцеї зменшилась.